Twój wyjątkowy sklep internetowy

Jeśli zastanawiasz się, jak otworzyć sklep internetowy, to Shopelo.pl opracowało własne oprogramowanie, które jest jasne w użytku, ale równocześnie pełne zaawansowanych funkcji. Wszystko po to, by zapewnić naszym partnerom oraz ich klientom świadczenia na największym poziomie. Otworzenie sklepu internetowego na platformie Shopelo.pl to dostęp do rozwiązań dopasowanych do różnych potrzeb osób, planujących rozpocząć sprzedaż w Sieci. Rozwiązania Shopelo.pl to obsługa płatności internetowych oraz wysyłek, także do najczęściej wybieranych przez klientów Paczkomatów InPost – nawet bez podpisywania umów z firmami, zajmującymi się dostarczaniem paczek. To integracje z platformami sprzedażowymi, oprogramowaniem finansowo-księgowym oraz porównywarkami cen, a jest to tylko część oferowanych przez nas narzędzi.

Według zebranych przez nas danych, używanie opracowanych przez specjalistów Shopelo.pl narzędzi pozwala firmie oszczędzić do kilku godzin dziennie. Nasi eksperci stale dodają nowe funkcje, byś jako sprzedawca mógł skupić się na biznesie, zachowując jednocześnie maksimum czasu. Dostępne zestawy usług pozwolą Ci dobrać korzystny plan, dobrany do Twoich potrzeb. Dodatkowo masz szansę sprawdzenia naszej platformy bezpłatnie przez dwa tygodnie. Przekonaj się, że używanie jej jest rzeczywiście proste i zacznij swoją przygodę ze sprzedażą w Internecie razem z nami.

Zakładając e-sklep na na naszej platformie nie musisz posiadać zarejestrowanej działalności i możesz bezproblemowo sprzedawać jako tzw. działalność nierejestrowa. Sklep internetowy bez działalności to dobry pomysł, gdy jesteś miłośnikiem czegoś oraz marzysz, by połączyć ulubione zajęcie z czerpaniem dochodów z ręcznego tworzenia produktów. To znakomite wyjście, jeżeli chcesz zacząć zarabiać dodatkowo do wypłaty, ale także sprawdzić koncepcję na działalność internetową, w sytuacji, gdy nie jesteś jeszcze przekonany, jak zostanie odebrany przez konsumentów. Otwórz sklep internetowy na Shopelo.pl i zacznij sprzedaż internetową razem z nami. Nasi eksperci służą pomocą na każdym etapie współpracy. Zajrzyj na naszą stronę www, po znacznie więcej informacji.